Tory

Aktywne filtry

 • CARS AUTA MANIEK...
  Szybki podgląd

  CARS AUTA MANIEK...

  114,99 zł

  Przygotuj się na odjazdową zabawę z tym pojazdem 2 w 1! Tym specjalnym Mańkiem można bawić się jak dużym pojazdem… lub rozłożyć go, odsłaniając niezwykłą kaskaderską skocznię dla małych autek! Puszczaj pojazdy po rampie i wykonuj epickie kaskaderskie skoki, próbując wycelować w przyczepę Mańka! Tor łatwo się składa, umożliwając szybką transformację i zabawę na 2 sposoby. W zestawie jeden przemieniający się duży pojazd-zestaw Maniek.

  Produkt dostępny
 • CARS WIELKI TOR HUDSONA
  Szybki podgląd

  CARS WIELKI TOR...

  169,99 zł

  Pamiętasz kultową scenę przedstawiająca wyścig wójta i Zygzaka z bajki Auta3 ? Zestaw Wielki Tor Hudson pozwoli Ci odgrywać sceny z telewizyjnego ekranu! Umieść Hudsona na torze, pociągnij za dźwignię i zobacz jak autko przyspiesza i pokonuje zakręty. Obracający element wprawia w ruch samochodziki, nakręć go aby zaczął popychać autka które następnie będą się poruszać po pętli. Naciskając przycisk przy zakręcie możesz zmienić tor jazdy. W zestawie nie zabrakło miejsca na trybuny, które pomieszczą fanów emocjonującego wyścigu .Z podwyższenia fani doskonale będą widzieć pędzących bohaterów! Naklejki dołączone do zestawu urzeczywistnią wyścig i wprowadzą Cię w klimat z bajki Auta 3. To jak, gotów na emocjonujący wyścig?

  Produkt dostępny
 • CARS AUTA ZESTAW RAJDOWY...
  Szybki podgląd

  CARS AUTA ZESTAW...

  249,99 zł
  Produkt dostępny
 • CARS AUTA ROZKŁADANE AUTA...
  Szybki podgląd

  CARS AUTA...

  99,99 zł

  Baw się pojazdami klasycznie lub otwórz je, aby wziąć udział w wyścigu i przeżywać wspaniałe przygody. Każda z postaci ma charakterystyczne detale na zewnątrz i kilka przestrzeni do radosnej, kreatywnej zabawy w środku. Wybierz Zygzaka McQueena z różnymi kolorami nadwozia lub Złomka z działającym hakiem holowniczym, klasycznymi elementami ze szrotu i schowkami. Po rozłożeniu pojazdu odkryjesz kompletny mały zestaw do zabawy!

  Produkt dostępny
 • CARS AUTA MIKROAUTA...
  Szybki podgląd

  CARS AUTA...

  114,99 zł

  Kompaktowy zestaw do zabawy oparty na motywach z nowego filmu! Ten miniaturowy Tor Wyścigowy Błotoryja zapewni wszystkim fanom filmu Auta 3 produkcji Disney Pixar ekscytującą, pełną rywalizacji zabawę. Kompletny zestaw do zabawy zawiera klasyczny tor wyścigowy Szalona Ósemka, akcesoria do autorodeo i ma zachwycające, realistyczne wzornictwo.

  Produkt dostępny
 • Fisher Price BLZ BLAZE...
  Szybki podgląd

  Fisher Price BLZ...

  69,99 zł

  To dzień wyścigów i wszyscy są gotowi na odjazdową przygodę! Naciśnij pojazd gotowy do wyścigu i patrz, jak przyśpiesza! Sprzedawane oddzielnie w zależności od dostępności. Wiek: 3+

  Produkt dostępny