Mikrofon Malucha – Śpiewaj i nagrywaj! Fisher Price

FBP38

Spełnij marzenie swojego dziecka i daj mu zasmakować sławy dzięki Mikrofonowi malucha – Śpiewaj i nagrywaj z serii „Ucz się i śmiej”!

Uczy dziecko trudniejszych kolorów, alfabetu, liczenia od 1 do 20, przeciwieństw i nazw części ciała

Nagrywaj: Nagrywaj swój głos i odtwarzaj nagranie przy akompaniamencie radosnej muzyki i fantastycznych efektów.

Wspólne śpiewanie: Radosne piosenki uczą malucha liczenia, kolorów, alfabetu, przeciwieństw i nazw części ciała. Pośpiewajcie razem!

56,99 zł
czas wysyłki: 3 dni robocze
Produkt dostępny

Z tym mikrofonem maluch bez wątpienia poczuje się jak prawdziwa gwiazda: nagrywając własny głos lub śpiewając razem ze Szczeniaczkiem radosne edukacyjne piosenki. To szalone karaoke połączone z radosną nauką! Gdy dziecko wspólnie ze Szczeniaczkiem zajmuje się muzyczną zabawą, jednocześnie uczy się alfabetu, liczenia od 1 do 20, a także kolorów i przeciwieństw! „Jeden, dwa, trzy i cztery! Tak, wspaniale, tańczmy dalej!” Dzięki „tańczącym”, kolorowym światełkom zabawa jest jeszcze bardziej wciągająca. A jeśli młoda gwiazda estrady zechce nagrać swój występ, wystarczy, że naciśnie przycisk ze Szczeniaczkiem i zacznie śpiewać! Do wokalu można dodać wesołe efekty dźwiękowe i rytmiczne podkłady perkusyjne! Nie zapomnij też o tańcu! Przygotuj kubełek popcornu, bo już za chwilę rozpocznie się występ naszej małej gwiazdy.

FBP38
20 Produkty

Opis

Wiek
18 m +
Zasilanie
2 x AAA

Specyficzne kody